Огляд фільму «Случай в квадрате 36-80″

Отже, сьогодні хочу приділити увагу фільму «Случай в квадрате 36-80″.
Сам фільм та опис можна взяти десь тут:

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2326407

Беручи з rutracker опис:
В Северной Атлантике, неподалеку от района, где проводят учения советские корабли Военно-Морского Флота, терпит аварию подводная лодка с вышедшим из строя атомным реактором. Патрульная служба ВМС США пытается сбить советский самолет-спасатель, а тем временем с неуправляемой лодки в сторону советских кораблей уже направляются две крылатые ракеты. Советские моряки, уничтожив смертоносное оружие, топят подводную лодку противника - и ликвидируют возникновение глобального конфликта.

Отже, про фільм. Сюжет фільму доволі цікавий, протягом години відбувається доволі цікаві події, при цьому усі дії відбуваються не на одному об’єкті (човні тощо), а на різніх по рівню аудиторіях, починаючи від підводного човна, літака і закінчуючи верхівками керування флотом та авіацією.
Зйомки фільму вражають. На доволі професійному рівні, а головне наживо, знято багато кадрів, які зазвичай проста людина далеко не може побачити, наприклад зліт літаків, пуск ракет, а що дуже зацікавило побачити «наживо» — як відбувається заправка літака паливом від іншого літака прям у небі під час руху. Протягом години можна побачити достатньо багато цікавих кадрів та на доволі достатньому рівні збагатити свій кругозір про військовий флот та авіацію. До недоліків фільму слід віднести дещо у деяких місцях перегиб щодо внутрішнього обладнання. Так, наприклад, беручи пульти та щитки керування, нажаль переграли із занадто великою кількістю різних мигаючих ламппочок тощо. Також до недоліку варто віднести слабкувату передачу акторами емоцій. Проте беручи переваги сюжету та кадрів, фільм заслуговує на найкращу оцінку.

Добавить комментарий